Gradient

Contact

De Lustrumcommissie der DSRV Laga is gevormd in de zomer van 2015. Samen met Laga en haar leden zullen zij een onvergetelijk Lustrumjaar neerzetten waarbij 140 jaar prestaties zowel op het water als op de kant. De commissie bestaat uit zeven leden en wordt begeleid door een bestuurslid.


Laga LustrumcommissieAlgemeen contact: lustrum@laga.nl
T: 015-2840071

T.J.W. (Tom) Postma – President
E: president@lagalustrum.nl
T:+316-33849413

I.M.E. (Max) Brouwer – Secretaris
E: secretaris@lagalustrum.nl
T:+316-48708791

B.N. (Bram) Bazuin – Thesaurier
E: thesaurier@lagalustrum.nl
T: +316-46490958

Mej. B.E. (Bibianne) van der Maesen – Commissaris Acquisitie
E: acquistitie@lagalustrum.nl
T:+316- 44964498

Mej. C.J. (Carlijn) van den Hoonaard – Commissaris Extern & Promotie
E: extern@lagalustrum.nl
T: +316-43963148

Mej. R.M.H. (Rosa) Bos – Commissaris Evenementen
E: evenementen@lagalustrum.nl
T:+316-45727901

N.(Niek) Moesker – Commissaris Terrein
E: terrein@lagalustrum.nl
T: +316-31251022

M.G. (Menno) Bezema – Commissaris Wedstrijden
E: wedstrijden@lagalustrum.nl
T: +31651278895

white gradient